Wednesday, April 2, 2014

Adopcyjnie

W zakładce "Kącik adopcyjny" pojawiły się nowe panny szukające dobrych domów (w tym parę perełek! ;)), kila panienek też staniało ;).

A ja cały czas przymierzam się do postu o lalce, o której istnieniu dowiedziałam się dopiero, kiedy ją dostałam. Aparat już pracuje, za to światła nijak nie mogę złapać, bo za późno wracam z pracy :(.

Odkryłam za to również nową serię playline'u: Barbie Deluxe Glam Fashion czy jakoś tak. Lalki z rootowanymi rzęsami i z bardzo fajnymi ciuchami i akcesoriami... Tylko ceny :/. Stanowczo za wysokie jak na playline z 1 ciuchem... Zdobyłam póki co Tereskę, która sama w sobie jest najciekawsza - reszta tylko ubranka ma interesujące. Lalek w sumie jest 3 (Tereska, Barbia, Summer chyba - druga blondyna). Natomiast w katalożku dołączonym do Tereni pokazana jest jeszcze Raquelle - i sama baaardzo interesująca i ciuchy wyjątkowo fajne. Natomiast ani w sklepach, ani w necie nie widziałam tej lalki - czyżby jej jednak nie wyprodukowali? A może jest eexclusivem na jakiś sklep? Podejrzane. Wiecie coś może?


2 comments:

  1. Obie blondynki z tej serii to Barbie, a Raquelle podobno ma się nie pojawić w polskich sklepach. Nie jest wydaniem specjalnym, bo w innych krajach jest normalnie dostępna, tylko u nas jej nie ma... Trzeba liczyć na to, że pokaże się na jakiejś aukcji :)

    ReplyDelete
  2. Buuu, w takim razie trzeba będzie pewnie zapolować na ebayu. Dzięki za info ;).

    ReplyDelete