Monday, April 26, 2010

Gettin' better / Zdrowieję

For the last couple of days I got terribly sick and spent them staying in bed with fever and all other disadvantages of a sinusitis. I hate being sick. Well, I guess most people do, but I mostly hate it because it makes me to change my plans, let down some people (I could not go for a trip with my class, well, they do understand I hope it's not my fault but it's annoying anyway) and loose some days doing nothing. But I got antibiotics and I'm gradually gettin' better. I know I owe a couple of you guys a message (or a parcel ^^), I'll get back to everyone as soon as possible, I promise ;).

W zeszłym tygodiu rozchorowałam się paskudnie. Odnowiło mi się niezaleczone zimą zapalenie zatok, skutkiem czego spędziłam kilka dni w łóżku z gorączką, katarem, kaszlem, bólem gardła i głowy, ogólneym osłabieniem i światłowstrętem. To ostatnie zawsze mam, jeśli tyko podrażnią mi się oczy :/. Nienawidzę być chora. Tak wiem, większość ludzi tego nie lubi, ja jednak nienawidzę tego, ponieważ choroba zmusza mnie do zmiany planów i niechcianego zawodzenia osób, które na mnie liczą (np. właśnie nie pojechałam z klasą na wycieczkę, tak, to nie moja wina, ale i tak jest to irytujące) oraz do stracenia kilku dni na niczym. No ale koniec końców dostałam antybiotyk i stopniowo zdrowieję. Wiem, że niektórym z was, moi mili potencjalni czytelnicy wiszę wiadomość (albo przesyłkę ^^), ale nadrobię to wszystko najszybciej, jak się da, słowo! ;)

4 comments:

 1. Znam to , ja biorę co 20 dni szczepionkę w tabletkach , w następnym tygodni znów idę do laryngologa (ból zatok to okropny ból momentami nie do wytrzymania) , Życzę ci abyś nie musiała tego przechodzić znowu!!

  ReplyDelete
 2. Zdrowiej! Brakuje mi Twojego bloga :)

  ReplyDelete
 3. Dzięki ;). Ech... najgorszy jest ten ból głowy, makabra, jak Świstak napisał. Na niczym się nie można skupić, a nawet 10 minut przed monitorem przyprawia o takie piłowanie pod czaszką, że prawie po ścianach chodzę :/. Antybiotyk niby pomaga, ale nie jest to tempo, jakiego bym sobie życzyła :/.

  ReplyDelete
 4. Awww, I hope you're feeling better. Sorry you had to miss your trip. My sister both had terrible sinus problems growing up, and this time of year was always the worst. Hugs!

  ReplyDelete